O mnie


Nazywam się Dorota Jasion, swoją wiedzę i pasję postanowiłam wykorzystać działając w dziedzinie mobilnych usług kosmetycznych. Z zawodu jestem dyplomowanom kosmetyczką.

Kosmetologia od zawsze jest moją pasją, w związku z czym do wszystkich zabiegów podchodzę z zamiłowaniem, zaangażowaniem oraz pełnym profesjonalizmem. Każdy klient jest traktowany indywidualnie oraz wyjątkowo. Chętnie dzielę się z klientami wiedzą i doświadczeniem. Praca sprawia mi wielką przyjemność i satysfakcję, zwłaszcza gdy mam okazję oglądać postępujące efekty zabiegów. Zdaję sobie sprawę jak niski bywa poziom bezpieczeństwa i higieny podczas zabiegów, nawet w stacjonarnych salonach, dlatego sterylizacja i dezynfekcja po każdym zabiegu są dla mnie priorytetem. Używam jak najwięcej jednorazowych materiałów, natomiast przyrządy metalowe najpierw dezynfekuję a następnie sterylizuję w sterylizatorze Uv-C. Pracuję wyłącznie na profesjonalnym sprzęcie i profesjonalnych kosmetykach. Zadowolenie klientki, to dla Mnie najlepsza nagroda po wykonaniu zabiegu.

OD-NOWA Mobilny Salon Kosmetyczny powstał z obserwacji środowiska i wywiadów przeprowadzonych wśród klientek salonów stacjonarnych. W dzisiejszych czasach coraz trudniej wygospodarować chwilę dla siebie, dlatego wychodzę naprzeciw oczekiwaniom takich klientek. Zabiegi wykonywane w domowym zaciszu, to ogromny komfort fizyczny i psychiczny.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z usług.


Dokument 1 Dokument 2 Dokument 3 Dokument 4 Dokument 5 Dokument 6 Dokument 7 Dokument 8